Makita DHP482JX13 Bor
Makita DHP482JX13 - Bor - ledningfri - 2-hastigheders 13 mm - 62 N·m inkluderet oplader - 18 V
  • Product no 1000760105
    Model DHP482JX13
    Brand Makita
    Go to brand's website
    EAN 0088381770378
    Weight 10.22 kg
Produktbeskrivelse Makita DHP482JX13 bor - ledningfri - 2-hastigheders inkluderet oplader
Produkttype Bor - ledningfri - 2-hastigheders
Hastighed 0 - 680 / 0 - 1900 rpm
Bøsningsstørrelse 1.5 mm - 13 mm
Maks. moment (hård) 62 N·m
Maks. moment (blød) 36 N·m
Batteritype 18 V - Litiumion
Oplader Inkluderet oplader
General
Capacity Drilling - wood - 38 mm | Drilling - masonry - 13 mm | Drilling - concrete - 13 mm | Drilling - metal - 13 mm
Chuck Size 1.5 mm - 13 mm
Impact Rate 0 - 9000 / 0 - 28500 bpm
Max Torque (hard) 62 N·m
Max Torque (soft) 36 N·m
Product Type Drill - cordless - 2-speed
Speed 0 - 680 / 0 - 1900 rpm
Battery
Charger Included charger
Technology Lithium ion
Voltage Provided 18 V
Carrying Case
Type MAKPAC 2 case
Miscellaneous
Included Accessories 13 mm keyless chuck, battery charger, screw M4X12, PH / LS double bit, hanging bracket, 120-piece tool set, deep-drawn part for MAKPAC