Makita DHP482JX13 Bor
Makita DHP482JX13 - Bor - ledningfri - 2-hastigheders 13 mm - 62 N·m inkluderet oplader - 18 V
  • Varenummer 1000760105
    Model DHP482JX13
    Producent Makita
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 0088381770378
    Vægt 10.22 kg
Produktbeskrivelse Makita DHP482JX13 bor - ledningfri - 2-hastigheders inkluderet oplader
Produkttype Bor - ledningfri - 2-hastigheders
Hastighed 0 - 680 / 0 - 1900 rpm
Bøsningsstørrelse 1.5 mm - 13 mm
Maks. moment (hård) 62 N·m
Maks. moment (blød) 36 N·m
Batteritype 18 V - Litiumion
Oplader Inkluderet oplader
Generelt
Kapacitet Boring - træ - 38 mm | Boring - murværk - 13 mm | Boring - beton - 13 mm | Boring - metal - 13 mm
Maks. moment (blød) 36 N·m
Maks. moment (hård) 62 N·m
Stødhastighed 0 - 9000/0 - 28.500 bpm
Batteri
Forsynet spænding 18 V
Oplader Inkluderet oplader
Teknologi Litiumion
Bæretaske
Type MAKPAC 2 etui
Diverse
Inkluderet tilbehør 13 mm nøgleløst bor, batterioplader, skrue M4X12, PH / LS dobbelt bit, hængebøjle, værktøjssæt i 120 dele, dybtegnet del til MAKPAC