LG 24BA400-B 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz
LG 24BA400-B - LED-skærm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - HDMI
  • Product no 1002288284
    Model 24BA400-B.AEU
    Brand LG Electronics
    Go to brand's website
    EAN 8806096207017
    Weight 4.17 kg
Produktbeskrivelse LG 24BA400-B - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2069001
Energiklasse Klasse D
Energiforbrug om året 23 kWt
Strømforbrug (Til-modus) 16 W
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 60 Hz
Input-stik HDMI
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Effektivt energiforbrug
Med en energiklasse D-klassificering er LG 24BA400-B-skærmen designet til effektivitet, idet den kun bruger 23 kWh om året og har lavt strømforbrugstilstande som 0,3 W i slukket tilstand og dvale og 0,5 W i standby, hvilket gør den til et miljøvenligt valg til dit arbejdsområde.
Levende billeder
Oplev en fantastisk visuel klarhed med den 24" Full HD (1080p) LED-baggrundsbelyste LCD-skærm, der har en oprindelig opløsning på 1920 x 1080, IPS-teknologi til brede betragtningsvinkler og LED-baggrundsbelysning til levende farver og dybe sorte nuancer.