Ryobi R16GN18-0 ONE+ 18V 16G Sømpistol - Intet batteri
Ryobi R16GN18-0 ONE+ - Sømpistol - sømtype: 16G (1,6 mm) - LED-lys - 18V - intet batteri
  • Product no 1001056718
    Model 5133005137
    Brand Ryobi
    EAN 4892210196217
    Weight 3.1 kg
Magasinkapacitet 100 søm
Sømkapacitet 19-64 mm
Sømtype 1.6 mm
Spænding 18V
Vægt 2.7 kg
Lydeffektniveau (Lwa) 94.5 dB(A)
Lydtryksniveau (Lpa) 105.5 dB(A)
Vibrationsniveau 3,3 m/s²
Arbejdslys Dobbelt LED-lys
Inkluderet tilbehør 500 x 50 mm søm, 2 x beskyttelsespuder 1 x bæltekrog