Epson Archival Papir Super A3/B (330 x 483 mm) 50ark C13S041340
Epson Archival Matte Paper. Anbefalet brug: Inkjet print, Papirstørrelse: A3+ (330x483 mm), Finish type: Mat. Pakkebredde: 340 mm, Pakkedybde: 490 mm, Pakkehøjde: 20 mm. Pallebredde (UK): 100 cm, Pallelængde (UK): 120 cm, Pallehøjde (UK): 115 cm. Produkter pr. palle: 200 stk, Oprindelsesland: Japan, Kompatible produkter: SureColor SC-T7200D SureColor SC-T7200 SureColor SC-T7200 SureColor SC-T5405 SureColor SC-T5400M...
  • Product no 988007077
    Model C13S041340
    Brand Epson
    EAN 0010343830059
    Weight 1.95 kg
Anbefalet brug Inkjet print
Papirstørrelse A3+ (330x483 mm)
Finish type Mat
Ark pr. pakke 50 ark
Farvet papir Ingen
Medievægt 192 g/m²
Media
Included Qty 50 sheet(s)
Media Sizes Super A3/B (330 x 483 mm)