Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 100Hz
Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU - S65TC Series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - 2x Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - højtalere - varm hvid
  • Varenummer 1001700816
    Model LS34C650TAUXEN
    Producent
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806095207834
    Vægt 10.73 kg
Produktbeskrivelse Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU - S65TC Series - LED-skærm - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1775293
Energiklasse Klasse G
Energiforbrug om året 47 kWt
Kurvet skærm Ja
Adaptive-Sync teknologi AMD FreeSync
Serieforbindelse Ja
Egenskaber KVM switch, USB 3.0 hub, Ethernet netværksadapter, USB PD 90 watt
Paneltype VA
Formatforhold 21:9
Standard opløsning UWQHD 3440 x 1440 ved 100 Hz
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 3000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 115% sRGB
Input-stik 2x Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort
Indbygget Ethernet Ja
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Spænding AC 100-240 V
Farve Varm hvid
Dimensioner (B x D x H) - med stander 80.66 cm x 24.1 cm x 56.15 cm
Vægt 8.1 kg
Miljømæssige standarder TCO Certified Displays 9
Overensstemmelsesstandarder HDCP 2.2, TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 34"
Dimensioner (B x D x H) 80.66 cm x 24.1 cm x 56.15 cm - med stander
Energiforbrug om året 47 kWt
Energiklasse Klasse G
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Varm hvid
Farvespektrum 115% sRGB
Formatforhold 21:9
HDR-format HDR10
Indbygget udstyr KVM switch, USB 3.0 hub, Ethernet netværksadapter
Kontrastforhold 3000:1
Kurvet skærm Ja (1000R)
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 350 cd/m²
Paneltype VA
Responstid 5 ms
Serieforbindelse Ja
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 90 watt
Vandret synsvinkel 178
Vægt 8.1 kg
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 5 watt
Forbindelse
Interface DisplayPort 1.2 | HDMI (HDCP 2.2) | Hovedtelefoner (mini-jackstik) | 3 x USB 3.0 downstream | Thunderbolt 4 (strøm op til 90 W) | Thunderbolt 4 (strøm op til 15 W) | LAN (RJ-45)
Mekanisk
Drejevinkel 60
Højde justering 120 mm
Tiltvinkel -2/+20
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), 10 % genbrugt plastik
Medfølgende ledninger 1 x HDMI-kabel | 1 x Thunderbolt 3 kabel | 1 x USB-A til USB-B kabel
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V
Strømforbrug (fra-tilstand) 0.3 watt
Strømforbrug (Maks.) 200 watt
Strømforbrug (Typisk) 32 watt
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 52 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 32 kWh/1000 t
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 80.7 cm
Dybde ved forsendelse 12.5 cm
Højde ved forsendelse 36.7 cm
Vægt ved forsendelse 10.5 kg
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 80 % (ikke-kondenserende)
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 10 °C
Bæredygtighedsoplysninger
TCO-certificeret TCO Certified Displays 9
Fordybende krumning
Oplev et nyt niveau af fordybelse med den 34" buede skærm med en 1000R-krumning, der omslutter dit synsfelt for en omsluttende seeroplevelse.
Fantastiske billeder
Problemfri forbindelse
Ergonomisk design
Avancerede spilfunktioner
Med AMD FreeSync-teknologi, en opdateringshastighed på 100 Hz og dedikerede spiltilstande kan du nyde glatte, rivefri spiloplevelser skræddersyet til forskellige genrer for at få en fordel i konkurrencedygtigt gameplay.