EN/   DA/   SV/
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options
Show all options

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 1m

  • Product no 988527810
  • Model 95934
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959349
67,00DKK53,60DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

76,00DKK60,80DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

57,00DKK45,60DKK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OM4 3m

  • Product no 988729094
  • Model 84687
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619846870
125,00DKK100,00DKK excl. VAT

LWL LC-LC 0100 50/125µ OM3 Duplex 1m

  • Product no 988527711
  • Model 95751
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849957512
40,00DKK32,00DKK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 50cm

  • Product no 988527809
  • Model 95933
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959332
68,00DKK54,40DKK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 2m

  • Product no 988527811
  • Model 95935
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959356
49,00DKK39,20DKK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OM4 1m

  • Product no 988729092
  • Model 84685
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619846856
79,00DKK63,20DKK excl. VAT

DIGITUS Patchkabel Fiberoptik OM3 2m

189,00DKK151,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

69,00DKK55,20DKK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OM4 10m

  • Product no 992499153
  • Model 85136
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619851362
118,00DKK94,40DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

48,00DKK38,40DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

48,00DKK38,40DKK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OM3 50cm

  • Product no 996132808
  • Model 86566
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619865666
68,00DKK54,40DKK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 10m

  • Product no 988527824
  • Model 95948
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959486
108,00DKK86,40DKK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 3m

  • Product no 988527821
  • Model 95945
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959455
101,00DKK80,80DKK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 2m

  • Product no 988527820
  • Model 95944
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959448
90,00DKK72,00DKK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 50cm

  • Product no 988527818
  • Model 95942
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959424
55,00DKK44,00DKK excl. VAT