Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU - S70D Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort
  • Varenummer 1002278646
    Model LS27D700EAUXEN
    Producent
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806095541761
    Vægt 6.66 kg
Produktbeskrivelse Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU - S70D Series - LED-skærm - 27" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1965511
Energiklasse Klasse F
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning UHD 3840 x 2160 ved 60 Hz
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver
Input-stik HDMI, DisplayPort
Justeringer til display-position Tilt
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 61.29 cm x 18 cm x 47.32 cm
Vægt 5 kg
Overensstemmelsesstandarder TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification, TUV-GS
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 27"
Dimensioner (B x D x H) 61.29 cm x 18 cm x 47.32 cm - med stander
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort
Formatforhold 16:9
HDR-format HDR10
Kontrastforhold 1000:1
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 350 cd/m²
Paneltype IPS
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
Vandret synsvinkel 178
Vægt 5 kg
Forbindelse
Interface DisplayPort | HDMI | Hovedtelefoner (mini-jackstik)
Mekanisk
Tiltvinkel -2/+25
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm