Samsung S32DM700UU 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60Hz
Samsung S32DM700UU - M70D Series - LED-skærm - Smart - 32" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort
  • Varenummer 1002235098
    Model LS32DM700UUXEN
    Producent
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806095545257
    Vægt 8 kg
Produktbeskrivelse Samsung S32DM700UU - M70D Series - LED-skærm - 4K - 32" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 32" - Smart monitor
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1956448
Energiklasse Klasse F
Energiforbrug om året 47 kWt
Egenskaber Fjernstyring, Wi-Fi, USB 2.0/USB-C hub, Bluetooth 5.2 adapter, USB PD 65 watt
Paneltype VA
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.1845 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 3000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 4 ms (grå-til-grå)
Farve support 1 milliard farver
Farvespektrum 72% NTSC
Input-stik HDMI, USB-C
Justeringer til display-position Tilt
Spænding AC 100-240 V
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 71.61 cm x 19.35 cm x 51.7 cm
Vægt 6.5 kg
Overensstemmelsesstandarder CEC, HDCP 2.2
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 32"
Dimensioner (B x D x H) 71.61 cm x 19.35 cm x 51.7 cm - med stander
Energiforbrug om året 47 kWt
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort
Farvespektrum 72% NTSC
Formatforhold 16:9
HDR-format HDR10
Indbygget udstyr Wi-Fi, USB 2.0/USB-C hub, Bluetooth 5.2 adapter
Kontrastforhold 3000:1
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 300 cd/m²
Operativsystem Tizen
Paneltype VA
Pixel Pitch 0.1845 mm
Responstid 4 ms (grå-til-grå)
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks - Smart monitor
USB-strømlevering 65 watt
Vandret synsvinkel 178
Vægt 6.5 kg
Audio
Type Højtalere
Udgangseffekt/kanal 10 watt
Input
Type Fjernstyring
Forbindelse
Interface 2 x HDMI (HDCP 2.2) | USB-C (HDCP 2,2 / kraft op til 65 W) | 3 x USB 2.0
Mekanisk
Tiltvinkel -2/+22
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), skærmafspejling
Medfølgende ledninger 1 x HDMI-kabel
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V
Strømforbrug (Maks.) 150 watt
Strømforbrug (Typisk) 32 watt
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 58 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 32 kWh/1000 t
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Programmer / Systemkrav
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 84.2 cm
Dybde ved forsendelse 48.7 cm
Højde ved forsendelse 13.3 cm
Vægt ved forsendelse 7.9 kg
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 80 % (ikke-kondenserende)
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 10 °C