Ryobi RTS1800EF-G Bordsav 1800W
Ryobi RTS1800EF-G - Bordsav - 1800 W - 254 mm
  • Varenummer 1001055559
    Model 5133002025
    Producent Ryobi
    EAN 4892210125996
    Vægt 28 kg
Produktbeskrivelse Ryobi RTS1800EF-G bordsav - 1800 W - 254 mm
Produkttype Bordsav - 1800 W - 254 mm
Hastighed 4500 rpm
Generelt
Akselstørrelse 30 mm
Funktioner Hjul, tilbehørsopvaring ombord, sprøjtestøbt aluminiumsbord, overbelastningsbeskyttelse
Hastighed 4500 rpm
Kapacitet 80 mm (90°) | 55 mm (45°)
Diverse
Garanti 3 år
Inkluderet tilbehør 48 tænders savklinge, parallelguide, hjul-foldestander
Mål og vægt
Bredde 560 mm
Dybde 710 mm