DA   EN   SV

Prokord Videoadapterkabel 2m Sort

Prokord - Adapterkabel - USB-C han til HDMI han - 2 m - 4K30 Hz (3840 x 2160) support

312,00 DKK 249,60 DKK ekskl. moms

Prokord UTCH-2M er et videoadapterkabel designet til at forbinde USB-C- og HDMI-enheder. Med understøttelse af 4K-opløsning ved 30 Hz sikrer dette kabel billedkvalitet til multimedieapplikationer. Det 24-polede USB-C-stik fungerer som indgang, mens det 19-polede HDMI Type-A-stik fungerer som udgang, hvilket gør det til en løsning til at forbinde bærbare computere, smartphones eller tablets til skærme, monitorer eller tv'er.

  • Varenummer 1001673640

    Model UTCH-2M

    Producent Prokord

    EAN 7330053041167

    Vægt kg

  • Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.
Produktbeskrivelse Prokord adapterkabel - 2 m
Kabel Adapterkabel
Kabel længde 2 m
Forbindelsesled USB-C - han (input)
Stikforbindelse (anden ende) HDMI - han (output)
Egenskaber 4K30 Hz (3840 x 2160) support
Generelt
Egenskaber DisplayPort Alternate Mode-support
Kabel længde 2 m
Kabeltype Adapterkabel 4K30 Hz (3840 x 2160) support
Forbindelse
Forbindelsesled 24 pin USB-C - han (input)
Stikforbindelse (anden ende) 19 pin HDMI Type A - han (output)

Høj opløsning

Kablet understøtter 4K-opløsning ved 30 Hz og leverer levende billeder og klare billeder, der er ideelle til at se videoer eller præsentere grafik.

Alsidig tilslutning

Dette kabel er udstyret med et 24-bens USB-C-stik til indgang og et 19-bens HDMI Type-A-stik til udgang, hvilket giver nemme og pålidelige forbindelser mellem enheder.

Forbedret funktionalitet

DisplayPort Alternate Mode-understøttelse gør det muligt for kablet at overføre lyd og video samtidigt, hvilket giver en alt-i-én-løsning til tilslutning af enheder.