Makita DHS680RTJ Rundsav 2 batterier inkluderet
Makita DHS680RTJ - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - 2 batterier - 18 V
  • Varenummer 992915239
    Model DHS680RTJ
    Producent Makita
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 0088381684408
    Vægt 7.7 kg
Produktbeskrivelse Makita DHS680RTJ cirkelsav - ledningfri - 165 mm - 2 batterier
Produkttype Cirkelsav - ledningfri - 165 mm
Hastighed 5000 rpm
Antal batterier 2
Batteritype 18 V - Litiumion
Generelt
Akselstørrelse 20 mm
Hastighed 5000 rpm
Kapacitet 57 mm (0°) | 41 mm (45°) | 37 mm (50°)
Strøm (output) 680 W
Batteri
Antal inkluderet 2
Forsynet spænding 18 V