Gigabyte MO34WQC2 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
Gigabyte MO34WQC2 - OLED-monitor - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
  • Varenummer 1002314601
    Model MO34WQC2
    Producent
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 4719331858926
    Vægt 16.73 kg
Produktbeskrivelse Gigabyte MO34WQC2 - OLED-monitor - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype OLED-monitor - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1859397
Energiklasse Klasse G
Kurvet skærm Ja
Egenskaber USB 3.0 hub, USB PD 18 watt
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 240 Hz
Pixel Pitch 0.2315 mm
Lysstyrke 1000 cd/m²
Kontrastforhold 1500000:1
HDR-kapabel DisplayHDR 400 True Black
Responstid 0,03 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 99% DCI-P3
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) - med stander 81.17 cm x 24.43 cm x 59.53 cm
Vægt 9.86 kg
Overensstemmelsesstandarder DisplayPort 1.4
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Diagonal størrelse 34"
Dimensioner (B x D x H) 81.17 cm x 24.43 cm x 59.53 cm - med stander
Energiklasse Klasse G
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farvespektrum 99% DCI-P3
Formatforhold 21:9
HDR-certificering DisplayHDR 400 True Black
Indbygget udstyr USB 3.0 hub
Kontrastforhold 1500000:1
Kurvet skærm Ja (1800R)
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 1000 cd/m²
Pixel Pitch 0.2315 mm
Skærmbelægning Blændfri
Skærmtype OLED-monitor / Quantum Dot OLED
USB-strømlevering 18 watt
Vandret synsvinkel 178
Vægt 9.86 kg
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 3 watt
Forbindelse
Interface 2 x HDMI (med Consumer Electronics Control (CEC)) | DisplayPort | USB 3.2 upstream | 2 x USB 3.2 downstream | USB-C/DisplayPort Alt Mode (Alt Mode, strøm op til 18 W) | Hovedtelefoner (mini-jackstik) | Mikrofon (mini-jackstik)
Mekanisk
Drejevinkel 30
Højde justering 130 mm
Tiltvinkel -5/20
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm