Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 - Kratskærer - ledningfri - 36 V - intet batteri, ingen oplader - 4500 - 6000 opm - 33 cm - 3.4 kg
  • Varenummer 1001625209
    Model 06008C1K02
    Producent Bosch Group
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 4059952636429
    Vægt 6.16 kg
Produktbeskrivelse Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 - kratskærer - elektrisk - ledningfri
Produkttype Kratskærer - elektrisk - ledningfri
Batteri 36 V
Oplader Ingen oplader
Hastighed 4500 - 6000 opm
Skærebredde 33 cm
Dimensioner 41.2 cm 24.5 cm 163.6 cm
Vægt 3.4 kg
Producentgaranti 3 år med produktregistrering
Generelt
Funktioner "Pro-Tap" spole, 90° roterbart hoved, børsteløs motor, Syneon-teknologi, EasyWind-spole, 23 cm klingeskærediameter, 2 mm klingetykkelse, 25,4 mm klingeborediameter
Hastighed 4500 - 6000 opm
Ledningsfri Ja
Motortype Elektrisk
Produkttype Kratskærer
Skærebredde 33 cm
Trimmer/sav
Linjediameter 2.4 mm
Linjelængde 3 m
Batteri
Antal inkluderet Intet batteri
Forsynet spænding 36 V