PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
*16GB DDR4 3200MHz 25600 MD16GSD43200-SI
  • Varenummer 1001148419
    Model MD16GSD43200-SI
    Producent PNY Technologies
    EAN 3536403391140
    Vægt 0.05 kg
Type DDR4 DIMM
Article MD16GSD43200-SI
Størrelse 16 GB
Hastighed 3200 Mhz (PC4-25600)
Latenstid CL22
Dataintegritetskontrol Ikke-ECC
Hastighed kompatibilitet 3200MHz, 3000MHz, 2933MHz, 2800MHz, 2666MHz, 2400MHz, 2133MHz
Spænding 1.2V