Varenummer 1003969512
Model XMM-SYS-IIDV-T5
Producent Sonnet Technologies
EAN 0732311014284
Vægt 13.15 kg
| Produktbeskrivelse | Sonnet Pro xMac mini (2024+)/Echo II DV T5 - monteringskabinet for rack - 2U |
| Produkttype | Monteringskabinet for rack |
| Indbyggede enheder | Thunderbolt 5 til 2 PCIe 4.0 udvidelsesmodul, 400W strømforsyning |
| Pakke Indhold | 2 strømkabler, 2 Thunderbolt 5 kabler, 2 ThunderLok-A stik låse |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Produktmateriale | Stål |
| Dimensioner (B x D x H) | 48.3 cm x 41.9 cm x 13.2 cm |
| Vægt | 13.15 kg |
| Egenskaber | For-til-bag luftstrøm |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde | 48.3 cm |
| Dybde | 41.9 cm |
| Højde | 13.2 cm |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Indbyggede enheder | Thunderbolt 5 til 2 PCIe 4.0 udvidelsesmodul, 400W strømforsyning |
| Pakke Indhold | 2 strømkabler, 2 Thunderbolt 5 kabler, 2 ThunderLok-A stik låse |
| Produktmateriale | Stål |
| Produkttype | Monteringskabinet for rack |
| Vægt | 13.15 kg |
| Interface leveret | |
| Med forbindelsesled | 24 pin USB-C x 1 | Thunderbolt 4 x 4 |
| Diverse | |
| Egenskaber | For-til-bag luftstrøm |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | Begrænset garanti: - 2 år |