Varenummer 1003968698
Model ICEBURG 240 DIGITAL
Producent GameMax
EAN 6931858791533
Vægt kg
| Produktbeskrivelse | GameMax IceBurg 240 Digital - processor-køler |
| Produkttype | Processor-køler |
| Farve | Sort |
| Kompatabilitet | LGA115x Socket, LGA1700 Socket, LGA1851 Socket, LGA20XX Socket, LGA775 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket AM5, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Keramik leje |
| Omdrejningshastighed | 800-1800 o/min |
| Luftstrøm | 58,8 cfm |
| Støjniveau | 36.9 dBA |
| Stik | 3-stift 5V RGB, 4-pin PWM |
| Egenskaber | TDP op til 245 W |
| Dimensioner (B x D x H) | 12 cm x 27.5 cm x 5.2 cm |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde | 12 cm |
| Dybde | 27.5 cm |
| Farve | Sort |
| Højde | 5.2 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Varmeafleder & blæser | |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Keramik leje |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Egenskaber | TDP op til 245 W |
| Kompatibel med | LGA115x Socket, LGA1700 Socket, LGA1851 Socket, LGA20XX Socket, LGA775 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket AM5, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Luftstrøm | 58,8 cfm |
| Lufttryk | 1.82 mm |
| Omdrejningshastighed | 800-1800 o/min |
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 3-stift 5V RGB, 4-pin PWM |
| Støjniveau | 36.9 dBA |
| Diverse | |
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 400000 time(r) |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | Begrænset garanti: - 2 år |