Varenummer 1003968693
Model HAILSTORM 360 LCD WH
Producent GameMax
EAN 6931858754583
Vægt kg
| Produktbeskrivelse | GameMax HAILSTORM 360 LCD - processor-køler |
| Produkttype | Processor-køler |
| Farve | Hvid |
| Kompatabilitet | LGA115x Socket, LGA1200 Socket, LGA1366 Socket, LGA1700 Socket, LGA1851 Socket, LGA2011 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Hydraulisk leje |
| Omdrejningshastighed | 800-2000 rpm |
| Luftstrøm | 66.89 cfm |
| Støjniveau | 32.12 dBA |
| Stik | 4-pin PWM |
| Egenskaber | TDP op til 330 W, ARGB-blæser |
| Dimensioner (B x D x H) | 12 cm x 12 cm x 2.5 cm |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde | 12 cm |
| Dybde | 12 cm |
| Farve | Hvid |
| Højde | 2.5 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Varmeafleder & blæser | |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Hydraulisk leje |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Egenskaber | TDP op til 330 W, ARGB-blæser |
| Kompatibel med | LGA115x Socket, LGA1200 Socket, LGA1366 Socket, LGA1700 Socket, LGA1851 Socket, LGA2011 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Luftstrøm | 66.89 cfm |
| Lufttryk | 2.62 mm |
| Omdrejningshastighed | 800-2000 rpm |
| Radiatormateriale | Kobber |
| Stik | 4-pin PWM |
| Støjniveau | 32.12 dBA |
| Diverse | |
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 30,000 time(r) |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | Begrænset garanti: - 2 år |