Varenummer 1003966282
Model 214530114040
Producent Urban Armor Gear
EAN 0840283927409
Vægt kg
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Etui-type | Cover |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Etui-type | Cover |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| Funktioner | |
|---|---|
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødbestandig |
| Etui-type | Cover |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Nem at anvende | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Produktfarve | Sort |
| Trådløs opladning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 84,3 mm |
| Dybde | 155,7 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 40,8 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødbestandig |
| Etui-type | Cover |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Nem at anvende | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Produktfarve | Sort |
| Trådløs opladning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 84,3 mm |
| Dybde | 155,7 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 40,8 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |