Varenummer 1003965349
Model 214540114333
Producent Urban Armor Gear
EAN 0840283927645
Vægt kg
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17 cm (6.7") |
| Etui-type | Cover |
| Produktfarve | Sølv |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S26+ Plus |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17 cm (6.7") |
| Etui-type | Cover |
| Produktfarve | Sølv |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S26+ Plus |
| Funktioner | |
|---|---|
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødbestandig |
| Desktop beslag | Ja |
| Etui-type | Cover |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Kapabilitet | Galaxy S26+ Plus |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17 cm (6.7") |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Nem at anvende | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Produktfarve | Sølv |
| Trådløs opladning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 82 mm |
| Dybde | 163 mm |
| Vægt | 50 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødbestandig |
| Desktop beslag | Ja |
| Etui-type | Cover |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Kapabilitet | Galaxy S26+ Plus |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17 cm (6.7") |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Nem at anvende | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Produktfarve | Sølv |
| Trådløs opladning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 82 mm |
| Dybde | 163 mm |
| Vægt | 50 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |