Varenummer 1003965337
Model 214519114040
Producent Urban Armor Gear
EAN 0840283927096
Vægt kg
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Polykarbonat (PC), Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Polykarbonat (PC), Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| Funktioner | |
|---|---|
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Slagbestandig, Ridseresistent |
| Etui-type | Cover |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Kapabilitet | Galaxy S26 Ultra |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Materiale | Polykarbonat (PC), Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Produktfarve | Sort |
| Tabsikker op til | 4,6 m |
| Trådløs opladning | Ja |