Få pålidelig ydelse og sort tekst og farver i professionel kvalitet til kontoret. Originale HP-blækpatroner leverer flotte dokumenter, hver gang. Få omkostningseffektiv udskrivning med prisvenlige individuelle patroner og patroner med høj kapacitet.
Varenummer 1003964316
Model 6ZC73AE#LS2
Producent
Hewlett-Packard
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0199764688873
Vægt 0.13 kg
| Produktbeskrivelse | HP 903 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron |
| Produkttype | Blækpatron |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| HP underbrand | Officejet |
| Printfarve | Sort, gul, cyan, magenta (pigmenteret) |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Afkast | Op til 300 sider (sort)<br>Op til 315 sider (cyan)<br>Op til 315 sider (magenta)<br>Op til 315 sider (gul) |
| Antal inkluderet | 4 pakker |
| Lokalisering | Engelsk, Græsk, Rumænsk, Ukranisk, Bulgarsk, Ungarsk, kroatisk, slovensk, Serbisk, Maltesisk, Russisk / Centraleuropa, Sydøsteuropa |
| Kompatibel med | Officejet 6950, 6951 |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde ved forsendelse | 12.4 cm |
| Dybde ved forsendelse | 3.8 cm |
| Højde ved forsendelse | 16 cm |
| Lokalisering | Engelsk, Græsk, Rumænsk, Ukranisk, Bulgarsk, Ungarsk, kroatisk, slovensk, Serbisk, Maltesisk, Russisk / Centraleuropa, Sydøsteuropa |
| Vægt ved forsendelse | 130 g |
| Forbrugsartikler | |
| Antal inkluderet | 4 pakker |
| Farve | Sort, gul, cyan, magenta (pigmenteret) |
| Forbrugsmaterialetype | Blækpatron |
| HP underbrand | Officejet |
| Med forbrugsartikler | 1 x blækpatron (sort) - 8 ml - op til 300 sider | 1 x blækpatron (cyan) - 4 ml - op til 315 sider | 1 x blækpatron (magenta) - 4 ml - op til 315 sider | 1 x blækpatron (gul) - 4 ml - op til 315 sider |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Kompatibel med | HP Officejet 6950, 6951 |