Originale HP EvoMore-patroner kombinerer HP's velkendte ydeevne og kvalitet med yderligere bæredygtighedsfunktioner og er designet til at printe dobbelt så mange sider som standardpatroner med et lavere CO2-aftryk. Patronerne er desuden nemme at genbruge.
Varenummer 1003964255
Model 4K0U9NE#LS1
Producent
Hewlett-Packard
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0199764687494
Vægt 0.04 kg
| Produktbeskrivelse | HP 924e EvoMore - gul - original - Officejet - blækpatron |
| Produkttype | Blækpatron |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| HP underbrand | Officejet |
| Printfarve | Gul |
| Kapacitet | 9 ml |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Afkast | Op til 800 sider ISO/IEC 24711 |
| Lokalisering | Engelsk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Spansk, Tysk, Polish, Tjekkisk, Hollandsk, Arabisk, slovakisk / Vesteuropa, Centraleuropa, Arabisk |
| Kompatibel med | Officejet Pro 8120e, 8130e |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde ved forsendelse | 11.48 cm |
| Dimensioner (BxDxH) / vægt | 40 g |
| Dybde ved forsendelse | 2.39 cm |
| Højde ved forsendelse | 10.01 cm |
| Lokalisering | Engelsk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Spansk, Tysk, Polish, Tjekkisk, Hollandsk, Arabisk, slovakisk / Vesteuropa, Centraleuropa, Arabisk |
| Vægt ved forsendelse | 60 g |
| Forbrugsartikler | |
| Afkast | Op til 800 sider ISO/IEC 24711 |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Farve | Gul |
| Forbrugsmaterialetype | Blækpatron |
| HP underbrand | Officejet |
| Kapacitet | 9 ml |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | CarbonNeutral |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Kompatibel med | HP Officejet Pro 8120e, 8130e |