Du kan altid regne med, at dine dokumenter udskrives i professionel kvalitet. Originale blækpatroner fra HP er imponerende pålidelige og altid effektive, giver altid den samme sidekapacitet og de samme holdbare udskrifter. Udskriv virksomhedsdokumenter i professionel kvalitet med sort tekst og flotte farver.
Varenummer 1003964227
Model 3JA30AE#LS2
Producent
Hewlett-Packard
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0199764686558
Vægt 0.1 kg
| Produktbeskrivelse | HP 963XL - Højtydende - sort - original - blækpatron |
| Produkttype | Blækpatron |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Printfarve | Sort (pigmenteret) |
| Kapacitet | 42.5 ml |
| Patronydelse | Højtydende |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Afkast | Op til 2000 sider ISO/IEC 24711 |
| Lokalisering | Engelsk, Græsk, Rumænsk, Ukranisk, Bulgarsk, Ungarsk, kroatisk, slovensk, Serbisk, Maltesisk, Russisk / Centraleuropa, Sydøsteuropa |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde ved forsendelse | 11.9 cm |
| Dimensioner (BxDxH) / vægt | 100 g |
| Dybde ved forsendelse | 3.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 12.6 cm |
| Lokalisering | Engelsk, Græsk, Rumænsk, Ukranisk, Bulgarsk, Ungarsk, kroatisk, slovensk, Serbisk, Maltesisk, Russisk / Centraleuropa, Sydøsteuropa |
| Vægt ved forsendelse | 120 g |
| Forbrugsartikler | |
| Afkast | Op til 2000 sider ISO/IEC 24711 |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Farve | Sort (pigmenteret) |
| Forbrugsmaterialetype | Blækpatron |
| Kapacitet | 42.5 ml |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Patronydelse | Højtydende |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | UL ECOLOGO-certificerede links |