Du kan altid regne med, at dine dokumenter udskrives i professionel kvalitet. Originale blækpatroner fra HP er imponerende pålidelige og altid effektive, giver altid den samme sidekapacitet og de samme holdbare udskrifter. Udskriv virksomhedsdokumenter i professionel kvalitet med sort tekst og flotte farver.
Varenummer 1003964200
Model 3JA24AE#LS1
Producent
Hewlett-Packard
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0199764686190
Vægt 0.04 kg
| Produktbeskrivelse | HP 963 - magenta - original - Officejet - blækpatron |
| Produkttype | Blækpatron |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| HP underbrand | Officejet |
| Printfarve | Magenta (pigmenteret) |
| Kapacitet | 9.5 ml |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Afkast | Op til 700 sider ISO/IEC 24711 |
| Lokalisering | Engelsk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Spansk, Tysk, Polish, Tjekkisk, Hollandsk, Arabisk, slovakisk / Vesteuropa, Centraleuropa, Arabisk |
| Kompatibel med | Officejet 9012, 9012e; Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9013, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9020, 9020e, 9022, 9023, 9025 |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde ved forsendelse | 11.4 cm |
| Dimensioner (BxDxH) / vægt | 40 g |
| Dybde ved forsendelse | 2.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 12.6 cm |
| Lokalisering | Engelsk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Spansk, Tysk, Polish, Tjekkisk, Hollandsk, Arabisk, slovakisk / Vesteuropa, Centraleuropa, Arabisk |
| Vægt ved forsendelse | 50 g |
| Forbrugsartikler | |
| Afkast | Op til 700 sider ISO/IEC 24711 |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Farve | Magenta (pigmenteret) |
| Forbrugsmaterialetype | Blækpatron |
| HP underbrand | Officejet |
| Kapacitet | 9.5 ml |
| Patronegenskaber | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | UL ECOLOGO-certificerede links |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Kompatibel med | HP Officejet 9012, 9012e | HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9013, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9020, 9020e, 9022, 9023, 9025 |