Varenummer 1003960219
Model 432030-01
Producent Dyson
EAN 5025155126059
Vægt 0.683 kg
| Produktbeskrivelse | Dyson Clean+Wash Hygiene - elektrisk moppe - ledningsfri - stav - prøjsisk blå/kobber |
| Produkttype | Elektrisk moppe - ledningsfri |
| Rensertype | Stav |
| Rengøringsmetode | Tør, våd |
| Støvopsamling | Uden pose |
| Driftsautonomi | 45 min. |
| Farve | Prøjsisk blå/kobber |
| Dimensioner (B x D x H) | 28 cm x 24.4 cm x 109.6 cm |
| Vægt | 3.82 kg |
| Producentgaranti | 2 år |
| Generelt | |
|---|---|
| Farve | Prøjsisk blå/kobber |
| Kæledyrshårsfjerner | Ja |
| Kompatibel gulvtype | Trægulv |
| Ledningsfri | Ja |
| Produkttype | Elektrisk moppe |
| Rengøringsmetode | Tør, våd |
| Rensertype | Stav |
| Særlige egenskaber | Selvrensende cyklus, kantrengøring |
| Støvopsamling | Uden pose |
| Tank Kapacitet | 0.75 liter |
| Indstilliinger, styringerog indikatorer | |
| Antal hastighedsindstillinger | 4 |
| Diverse | |
| Inkluderet tilbehør | Rullebørste |
| Inkluderet tilbehør | Tørrestation | Rengøringsopløsning |
| Kraft | |
| Driftsautonomi | 45 min. |
| Strømtype | Genopladelige batterier |
| Mål og vægt | |
| Bredde | 28 cm |
| Dybde | 24.4 cm |
| Højde | 109.6 cm |
| Vægt | 3.82 kg |
| Producentgaranti | |
| Garanti | 2 år |