Varenummer 1003959120
Model MR.JYT11.001
Producent
Gå til producentens hjemmeside
EAN 4711474618948
Vægt 2.9 kg
| Produktbeskrivelse | Acer SL2520n - DLP-projektor - bærbar - 3D |
| Enhedstype | DLP-projektor - 1080p |
| 3D-duelig | Ja |
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Lysstyrke | 4000 ANSI lumens |
| Kontrastforhold | 50000:1 |
| Opløsning | Full HD (1920 x 1080) |
| Farvesupport | 1,07 milliarder farver (30-bit) |
| Lampetype | Laserdiode 57 Watt |
| Højttalere | Højtaler(e) - integreret |
| Dimensioner (B x D x H) | 28.6 cm x 21.6 cm x 11.55 cm |
| Vægt | 2.9 kg |
| Generelt | |
|---|---|
| 3D-duelig | Ja |
| Enhedstype | DLP-projektor - 1080p |
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Projektor | |
| Billedstørrelse | 76 cm - 762 cm |
| Digital zoomfaktor | 2x |
| Egenskaber | 4 Corner Correction |
| Farvesupport | 1,07 milliarder farver (30-bit) |
| Kontrastforhold | 50000:1 |
| Lampetype | Laserdiode 57 Watt |
| Lysstyrke | 4000 ANSI lumens |
| Maks. synkroniseringshastighed (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Opløsning | Full HD - Full HD (1920 x 1080) |
| Projektionsafstand | 0.4 m - 10 m |
| Rækkeviddeforhold | 0.496:1 |
| Styring og justeringer | Keystone korrektion |
| Objektiv | |
| Blændeåbning | F/2.8 |
| Horisontal keystone korrection | -40 / +40 |
| Keystone korrektionsretning | Lodret, horisontal |
| Vertikal keystone korrection | -40 / +40 |
| Zoom faktor | 1.1x |
| Zoomtype | Manuelt |
| Højttalere | |
| Type | Integreret |
| Udgangseffekt/kanal | 15 Watt |
| Ekspansion / Konnektivitet | |
| Interface | 2 x HDMI | 1 x netværk - RJ-45 |
| Diverse | |
| Medfølgende ledninger | HDMI-kabel |
| Overensstemmelsesstandarder | ISO 21118 |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring, batteri til fjernstyring, objektivdæksel, strømadapter, sikkerhedskort, bæretaske |
| Mål og vægt | |
| Bredde | 28.6 cm |
| Dybde | 21.6 cm |
| Højde | 11.55 cm |
| Vægt | 2.9 kg |
| Miljømæssige parametre | |
| Fugtighedsgrad ved brug | 80% RH |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |