HP 302- og 304-blækpatroner er nu én patron. Den nye HP 302/304 giver levende farvefotos og skarpe dokumenter til hverdagsbrug. Designet til at fungere med din nuværende printer, få den samme pålidelighed og uovertrufne printning, som du forventer.
Varenummer 1003958217
Model B7RT8AE#30B
Producent
Hewlett-Packard
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0199764139627
Vægt 0.05 kg
| Produktbeskrivelse | HP 302XL/304XL - Højtydende - farve (cyan, magenta, gul) - original - blækpatron |
| Produkttype | Blækpatron |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Printfarve | Farve (cyan, magenta, gul) |
| Kapacitet | 7 ml |
| Patronydelse | Højtydende |
| Patronegenskaber | Anti-theft protection Chip included (EAS) |
| Afkast | Op til 300 sider ISO/IEC 24711 |
| Lokalisering | Engelsk, Svensk, Norsk, Finsk, Dansk, Islandsk, Estisk, Lettisk, Litauisk, Tyrkisk, Hebraisk / Nord EMEA, Øst EMEA |
| Pakningstype | Blister |
| Kompatibel med | AMP 130; Deskjet 1110, 21XX, 26XX, 36XX, 37XX; ENVY 45XX, 50XX; Officejet 38XX, 46XX, 52XX |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde ved forsendelse | 11.3 cm |
| Dimensioner (BxDxH) / vægt | 50 g |
| Dybde ved forsendelse | 3.7 cm |
| Højde ved forsendelse | 11.5 cm |
| Lokalisering | Engelsk, Svensk, Norsk, Finsk, Dansk, Islandsk, Estisk, Lettisk, Litauisk, Tyrkisk, Hebraisk / Nord EMEA, Øst EMEA |
| Vægt ved forsendelse | 60 g |
| Forbrugsartikler | |
| Afkast | Op til 300 sider ISO/IEC 24711 |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Farve | Farve (cyan, magenta, gul) |
| Forbrugsmaterialetype | Blækpatron |
| Kapacitet | 7 ml |
| Patronegenskaber | Anti-theft protection Chip included (EAS) |
| Patronydelse | Højtydende |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | UL ECOLOGO-certificerede links |
| Pakningstype | Blister |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Kompatibel med | HP AMP 130 | HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 | HP ENVY 4520, 4522, 4524, 4526, 4527, 4528, 5010, 5020, 5030, 5032, 5050, 5052 | HP Officejet 3830, 3831, 3832, 3833, 3834, 3835, 3836, 4650, 4652, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230, 5232, 5258 |