Varenummer 1003955785
Model NX.DMVEF.001
Producent
Gå til producentens hjemmeside
EAN 4711474830210
Vægt 1.49 kg
| Produktbeskrivelse | Acer Aspire Lite 15 AL15-45P - 15.6" - AMD Ryzen 7 - 5825U - 32 GB RAM - 1.024 TB SSD - fransk |
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Win 11 Home |
| Processor | AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz, op til 4.5 GHz / 16 MB Cache |
| Hukommelse | 32 GB DDR4 (2 x 16 GB) |
| Lagring | 1.024 TB SSD |
| Billedskærm | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Grafik | AMD Radeon Graphics |
| Tastatur | Fransk |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Integreret webcam | Ja |
| Netværk | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth |
| Farve | Lys sølv |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.93 cm x 23.02 cm x 1.86 cm |
| Vægt | 1.49 kg |
| Lokalisering | Region: Frankrig |
| Producentgaranti | Begrænset garanti - 2 år<br>International rejsende-garanti - 1 år |
| Generelt | |
|---|---|
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| Produkttype | Notebook |
| Processor / Chipset | |
| Antal kerner | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| CPU | AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Hukommelse | |
| Antal åbninger | 2 |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Tomme åbninger | |
| Lagring | |
| Hovedlager | 1.024 TB SSD |
| Billedskærm | |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Egenskaber | 30 ms responsrate, blændfri |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Type | 15.6" - IPS |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Audio & Video | |
| Grafik-processor | AMD Radeon Graphics |
| Kamera | Ja - Full HD |
| Kameraegenskaber | Kameralukker |
| Lyd | Stereohøjttalere, to mikrofoner |
| Opløsning | 2 Megapixel |
| Input | |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tastatur layout | Fransk |
| Type | Tastatur, touchpad |
| Kommunikationer | |
| Egenskaber | Dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth |
| Batteri | |
| Kapacitet | 58 Wh |
| AC-adapter | |
| Output | 65 watt |
| Tilslutninger & Udvidelse | |
| Interfacedetaljer | HDMI | 2 x USB-C (supports DisplayPort Alt Mode) (DC-In-kombo, Power Delivery) | 2 x USB 3.2 Gen 1 | USB 2.0 | Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
| Diverse | |
| Farve | Lys sølv |
| Lokalisering | Region: Frankrig |
| Materiale af etui | Polykarbonat, ABS-plastik |
| Overfladefinish | Maling |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Mål og vægt | |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.93 cm x 23.02 cm x 1.86 cm |
| Vægt | 1.49 kg |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år | International rejsende-garanti - 1 år |
| Miljømæssige parametre | |
| Fugtighedsgrad ved brug | 20 - 80 % (ikke-kondenserende) |
| Maks. driftstemperatur | 35 °C |
| Min. driftstemperatur | 5 °C |