Varenummer 1003955677
Model AS340011
Producent
Anker Group
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0194644261559
Vægt 10 kg
| Produktbeskrivelse | Anker SOLIX PS400 - solarpanel - transportabel - 400 watt |
| Enhedstype | Solarpanel - ekstern |
| Vægt | 9.95 kg |
| Udgangspænding | DC 48 V |
| Strømkapacitet | 400 watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 22.92 cm x 1.7 cm x 98.3 cm |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhedstype | Solarpanel - ekstern |
| Strømenhed | |
| Effektivitet | 23% |
| Max. elektrisk strøm | 8.33 A |
| Strømkapacitet | 400 watt |
| Udgangspænding | DC 48 V |
| Ekspansion / Konnektivitet | |
| Interface | - MC4 |
| Diverse | |
| Egenskaber | Fluorbelægning, ridseresistent, vandtæt, støvtæt, sammenfoldelig, udendørs |
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, IEC 63163, RoHS, REACH, POPs, CP65, TSCA |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | Begrænset garanti - 5 år |
| Miljømæssige parametre | |
| Maks. driftstemperatur | 60 °C |
| Min. driftstemperatur | -20 °C |
| Mål og vægt | |
| Bredde | 22.92 cm |
| Dybde | 1.7 cm |
| Højde | 98.3 cm |
| Vægt | 9.95 kg |