Lenovo L24-41 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 4 ms - HDMI, VGA - ravnsort
Varenummer 1003952308
Model L24-41
Producent
Gå til producentens hjemmeside
EAN 0199271560969
Vægt 4.66 kg
| Produktbeskrivelse | Lenovo L24-41 - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24" |
| Enhedstype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24" |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2349609 |
| EU Data Act | Https://www.lenovo.com/dk/da/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |
| Energiklasse | Klasse E |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1300:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå ekstrem), 6 ms (grå-til-grå normal) |
| Farve support | 16,7 millioner farver |
| Farvespektrum | 99% sRGB |
| Input-stik | HDMI, VGA |
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Spænding | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Farve | Ravnsort |
| Dimensioner (B x D x H) - med stander | 53.98 cm x 18 cm x 40.29 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Lokalisering | Engelsk / Europa |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS 2011/65/EU, VOC |
| Producentgaranti | 3 års garanti |