Varenummer 1003950200
Model GS24F14A
Producent
Gå til producentens hjemmeside
EAN 4719331877095
Vægt 4.1 kg
| Produktbeskrivelse | Gigabyte GS24F14A - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24" - HDR |
| Enhedstype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24" |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2484843 |
| Energiklasse | Klasse D |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltype | IPS |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 144 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1500:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Farvespektrum | 90% DCI-P3 |
| Input-stik | 2xHDMI, DisplayPort |
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) - med stander | 53.77 cm x 15.2 cm x 41.45 cm |
| Vægt | 3.16 kg |
| Generelt | |
|---|---|
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Backlight-teknologi | Kantbelyst LED |
| Diagonal størrelse | 24" |
| Dimensioner (B x D x H) | 53.77 cm x 15.2 cm x 41.45 cm - med stander |
| Egenskaber | Flimmerfrit panel, Aim Stabilizer Sync, indbygget spiltimer, OSD Sidekick, Low Blue Light-teknologi |
| Energiklasse | Klasse D |
| Energiklasse (HDR) | Klasse F |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2484843 |
| Farvespektrum | 90% DCI-P3 |
| Gaming | Ja |
| HDR-format | HDR10 |
| Kontrastforhold | 1500:1 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Paneltype | IPS |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 144 Hz |
| Synlig diameter | 23.8" |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Vægt | 3.16 kg |
| Forbindelse | |
| Interface | 2 x HDMI | DisplayPort 1.2 | Hovedtelefoner |
| Mekanisk | |
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
| Diverse | |
| Baggrundslys, brændetid | 30,000 timer |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Effekt | |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 11 watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 21 kWh/1000 t |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 14 kWh/1000 t |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 watt |
| Mål og vægt | |
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 53.77 cm - dybde: 15.2 cm - højde: 41.45 cm - vægt: 3.16 kg | Uden stander - bredde: 53.77 cm - dybde: 3.75 cm - højde: 31.7 cm - vægt: 2.65 kg |
| Mål & vægt (forsendelse) | |
| Bredde ved forsendelse | 65.3 cm |
| Dybde ved forsendelse | 13.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 43.6 cm |
| Vægt ved forsendelse | 4.1 kg |
| Miljømæssige parametre | |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |